Rozstrzygnięcie konkursu Study@research

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 16 grudnia 2022 r. rozstrzygnięta została VI edycja konkursu Study@research, nr IDUB 076, zad. 34, przeznaczonego dla studentów UAM I roku studiów drugiego stopnia lub IV roku jednolitych magisterskich.

Do konkursu zostały zgłoszone wnioski reprezentujące nauki chemiczne, nauki biologiczne, nauki prawne, literaturoznawstwo, językoznawstwo, historię, archeologię, astronomię, geografię społeczno-ekonomiczną i gospodarkę przestrzenną, informatykę,        nauki fizyczne, nauki o kulturze i religii, nauki o polityce i administracji, nauki o sztuce, nauki o Ziemi i środowisku, nauki socjologiczne, pedagogikę i psychologię.

Komisja konkursowa zakwalifikowała do finansowania 56 zwycięskich projektów.

Laureaci otrzymają dofinansowanie w wysokości do 5 tysięcy złotych dla projektów indywidualnych oraz do 10 tysięcy złotych dla projektów zespołowych. Granty pozwalają na sfinansowanie m. in. zakupu pomocy naukowych, udziału w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych, kosztów publikacji artykułu, a także przewidują wynagrodzenia za włożony wysiłek badawczy.

Poniżej przedstawiamy listę Laureatek i Laureatów VI edycji konkursu Study@research:

Grzegorz Andruchów

Katarzyna Wlazły

Ahmet Yigit

Jakub Żubertowski

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślnej realizacji projektów badawczych!